Moje kotvící rituály k sebelásce, sebeléčení a vnitřnímu klidu ♥

Drahé ženy, tento článek jsem napsala ke sdílení inspirace mých sebeléčivých a sebeláskových rituálů. 

Neslouží k tomu, abyste si musely všechny dostat do hlavy a všechny praktikovat.
Ale k tomu, abyste si přečetly to, jak to mám já, naladily se, co vám rezonuje a vzaly si z toho to, co přinese lásku a léčení do života vám. ♥

Článek je docela dlouhý, ale já se nechtěla limitovat a raději předám vše, co cítím, než abych některé z vás ochudila o důležitou informaci. Takže klidně čtěte jen odstavce, které vám na první pohled zarezonují.

Učte se tady naslouchat svojí intuci. Nepotřebujete vědět všechno. Potřebujete jen to, k čemu vás zavolá vaše duše. 

Pokud máte náladu začíst se pořádně, vyhraďte si chvilku třeba večer, uvařte si čaj  a představte si, že si čtete zajímavou knihu. ♥

Celý článek pro vás lemují fotky focené se záměrem lásky a léčení, tak se vědomě nechte od obrázků opečovat. ♥

S láskou, Eritea ♥

Meditace 

Kvůli různým nočním snům se ráno budím roztříštěná a s náladou tzv. na zlobra (rozuměj protivná :D). Proto, abych se ráno naladila na sebe, vnitřní klid a lásku k sobě, využívám meditace. Nejčastěji poslouchám svoji vlastní, kterou si můžete stáhnout (brzy přidám odkaz).

Vložila jsem tam pro mě nejdůležitější uklidňující představy a pomůcky k naprogramování klidného a radostného dne. 

Často si od rána představujeme ty nejhorší scénáře různých událostí a právě tato meditace pomůže naladit se na pozitivní možnosti vyřešení. Díky tomu se hezky zklidním a naladím na pozitivní řešení.

Do nového dne díky tomu vstupuju s dobrou náladou. Ranní nálada pak ovlivňuje celý den, proto zvlášť, když se vzbudíte se špatnou náladou, se taková meditace hodí.

Komunikace s tělem

Hned další věc, kterou dělám po krátké ranní meditaci je naladění na tělo a jednotlivé orgány. Zjistila jsem, že je to jedna z nejlepších věcí, jak podpořit zdraví. Zvlášť pokud máme např. dlouhodobě oslabené určité orgány.

Když jsem ještě v klidném stavu po probuzení a navíc po meditaci, tak se mnou tělo komunikuje nejlépe.

Dělám to tedy tak, že si ještě nechám zavřené oči a nacítím se do několika orgánů, o kterých vím, že jsou oslabené a potřebuji je podpořit.

Poté se ptám na 2 jednoduché otázky: 

1. Jakým jídlem tě dnes mohu podpořit?

2. Jaká aktivita by ti dnes pomohla?

Uvedu vám příklad, jak to u mě funguje v praxi. Například se ptám ledvin, co by jim pomohlo ze stravy. Většinou se mi ukáže obraz. Takže se mi ukážou dejme tomu švestky a zázvor. Z aktivit například, že ledviny potřebují hlavně, abych byla v klidu, nic víc.

No a poté pokračuji na další orgán.

Také dělám to, že se s daným orgánem snažím domluvit, jak by mohl fungovat. Při tom mu vysílám bezpodmínečnou lásku a pochopení. Mohu například poprosit dělohu během menstruace, aby mi krev dávkovala postupně a pokaždé jen když mohu dojít na záchod, abych nemusela používat moc menstruačních pomůcek.

Tohle se mi osvědčilo opravdu hodně. Zkoušela jsem to i s dalšími orgány a opravdu to fungovalo.

Důležité je pokaždé tělu a danému orgánu poděkovat za každý pokrok.

Jedna věc, kterou jsem o tělu zjistila je, že tělo i všechny orgány chtějí hlavně pozornost. Chtějí vědět, že tu pro ně jsme. Že se zajímáme, co potřebují. Tato pozornost=láska.
Takhle to tělo vnímá a za tuto pozornost se vždy odvděčí.

Já sama mám za sebou například zkušenost s prasklinami na prsou, které jsem měla snad půl roku a nechtěly se absolutně zahojit. Pak jsem to najednou zkusila jinak. Začla jsem se prsou ptát, co potřebují, a každý den jsem si 2x-3x našla čas, abych je natřela olejem nebo krémem. Ale POZOR! Absolutně bděle a s tím, že při natírání jsem cíleně vkládala záměry lásky a uzdravení. 

Z ničeho nic se mi jedno prso uzdravilo za 2 dny. Druhé za další týden. Tohle mě usvědčilo v tom, že to prostě funguje.

Tahle komunikace s tělem mě navíc dostala z nechutenství. Tělo mi dávalo dostatek inspirace k tomu, jaké jídlo potřebuje a na co má chuť. Díky tomu jsem přešla z velké části na vegetariánskou stravu. Maso si dám, když cítím, že na něj mám chuť a tělo ho potřebuje. Ale většinou je to max 1x za týden až 14 dní. Od té doby mám fajn vztah k jídlu a jím ráda. 🙂

Denní poselství karet (ranní výklad)

Když se potřebují ukotvit a napojit se hezky na duši a její poselství, vykládám si ráno karty. Nejraději mám Karty světla nebo Karty posvátné síly. Vždy karty vytahuji se záměrem ukázání poselství pro daný den nebo určitou situaci, která mě v tu chvíli trápí. Neptám se na nic konkrétního. Jen na to, co v tento moment potřebuji slyšet.

Karty vždy po nějaké době očišťuji nad ohněm ve vějířku a po očištění vkládám opět záměry podle potřeby. Co tam vložím, to mi karty budou při vykládání energeticky předávat.

 
 
 
 

Jinak ráno je tedy prostě jen zamíchám, při tom se ladím na sebe a vytáhnu tolik karet, kolik mi říká intuice. Skládám je také podle toho, jak mě vede intuice. Není třeba znát žádné postupy.

Pak si karty prohlídnu, naladím se na ně a jejich poselství. Pokud nějaké nerozumím, vytáhnu si brožurku ke kartám a přečtu si popis dané karty. Karty světla mají ke spoustě karet také aktivaci, kterou najdete v brožurce. Pokud mám náladu, tak podle návodu dělám i aktivaci.

Tímhle mini-rituálem se hezky naladím na sebe a léčivou energii karet. Na konci nechám kartičky vyložené na stole a nechávám je působit v prostoru po zbytek dne.

Volné psaní

Když se ztrácím ve svých pocitech, není mi vnitřně dobře, nechápu, co se děje nebo nevím, jak něco vyřešit, vždycky mi pomůže deníček nebo poznámky v telefonu. Jednoduše otevřu a začnu psát vše, co mě napadne. Vše, co mě štve a proč. Všechny myšlenky, tak jak běží. Všechny strachy, tak jak běží. Když dopíšu, podívám se, co jsem napsala.

Když držíme věci jen v hlavě, tak jsou tam v jednom velkém maglajsu a nedokážeme tak posoudit, zda tento strach nebo pochyba o sobě je vlastně nějak pravdivá. Zda fakt cítíme, že to dopadne špatně nebo je to jen výplod mozku. Zda máme vztek opravdu kvůli tomu, co jsme považovaly za důvod nebo je v tom něco jiného.

Pokud to tak cítíme, můžeme pak dále pokládat otázky jako např.:

Proč tohle cítím? Proč se bojím? Jak bych to mohla vyřešit?

Dejte na intuici a prostě piště, jak vám to chodí na mysl. Staňte se kanálem, který pouští každou svoji myšlenku bez promyšlení na papír. 

Díky tomu pak vidíte jasně před sebou, co cítíte a můžete do toho dát pořádek a řád a situaci vyřešit snadněji. A snadněji si navodit vnitřní klid.

Masáže prsou

Tenhle rituál už jsem popsala výše. Nemasíruju prsa úplně každý den. Každý den je pouze natírám a masíruju, pokud si o to prsa řeknou. Dělám to úplně intuitivně. Buď je jen za pomoci oleje hladím nebo i různě mačkám. Občas dělám to, že promnu ruce, jako by mi byla zima a chtěla bych je prohřát. Při tom si představuji vytváření růžové energie lásky, kterou pak rukama vytvaruju v kuličku, kterou rukama dále zvětšuji a poté vkládám do jednoho prsa. Hezky ji tam rukama usadím. To stejné potom s prsem druhým. Ucítíte téměř hned příval lásky a léčení pro vaše prsa. Prsa jsou místem srdeční čakry, ženství a jsou přímo propojená s vaší yoni, takže toto cvičení pomůže i na léčení všech zmíněných aspektů.

Jinak k natírání používám buď sérum na prsa od I’m woman nebo krém z aloe vera. Někdy i olivovou Indulonu. Prostě na co mám zrovna náladu. Ona i vůně dělá při léčení svoje. Dokáže taky zpravit náladu. Takže doporučuju vybírat intuitivně.

Kotvící místa

V bytě mám dvě kotvící místa. Pracovní stůl a stůl v ubýváku. Párkrát jsem se šla projít do Jysku a vybrala si pár dekorativních věcí, které ve mně vzbuzovaly příjemné pocity. Tyhle věci jsem pak intuitivně rozmístila na kotvící místa.

Kotvící místa utvářím tak, aby z nich sálala kreativní a léčivá energie. Je to o tom, že kolem tohoto místa projdete a automaticky vás to začne ladit na léčení. V případě pracovního stolu vám to pomůže k inspiraci a chuti k tvoření. Dám vám sem pár obrázků pro inspiraci.

 
 

Léčivé rituály

V případě, že mě nějaké téma trápí, že se necítím ve své kůži, zařazuji do svého dne krátké intuitivní rituály. Většinou to vypadá tak, že si na danou otázku vytáhnu karty na svém kotvícím místě. Nemyslím přitom na to, jak situace dopadne v budoucnosti, ale na to, jaké kroky je potřeba učinit teď, aby se situace zlepšila nebo mohla odejít. 

Po vyložení se ladím na karty, přečtu brožurku. Když mám náladu, vytvořím si kolem karet oltářek z drahých kamenů, které se mi líbí, různých věcí, které mě podporují nebo něco připomínají. Pak si zapálím svíčku.

Následně je několik možností, co dělat dál.

1. Občas si daný problém napíšu na malý papírek a ve svíčce ho spálím s prosbou, aby oheň tuto záležitost vyčistil, transfromoval a změnit. Během pálení mám plně vědomou pozornost na to, že toto téma uzavírám nebo dávám k dořešení jednou pro vždy.

2. Když se mi nechce pálit fyzicky. tak si jen představím plamen ohně v sobě a v představě toto téma pálím v sobě. Je to dokonce fyzicky cítit, že se to v těle mění.

Rituály se dají dělat všelijak. Dejte na svoji intuici, toto je jen jednoduchý příklad, který dělám nejčastěji.

Většinou se pak dané téma začne hýbat a u mě většinou do 14 dní úplně mizí. Ale bude to individuálně podle toho, jak rituál provedete, zda jsem připravené danou věc opravdu propustit, atp.

Níže vkládám galerii několika rituálů pro vaši představu. Některé jsou mé osobní, jiné jsem dělala pro klientky. (Obrázek vany je ilustrační z instagramu: thenatureofwitch.)

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Péče o květiny

Víte proč muži nosí ženám květiny? Protože květiny léčí. A když jich máme pár doma a vědomě se o ně staráme, dáváme jim lásku, tak nám lásku ony pak vrací svojí krásou a majestátností. Tím, že takto květinu nabíjeme láskou, tak ji pak květina vibračně vkládá do prostoru, kde se necházíme + každý pohled na ni léčí naše srdce a ženství.

Já mám doma například orchidej, kterou každé ráno a večer vědomě rosím. Díky tomu si 2x denně nasaji nádhernou esenci lásky.

Květiny si vybírejte intuitivně, nejlépe mějte i nějaké kvetoucí. Barvy bych doporučila vybrat dle intuice, protože každá barva podpoří něco jiného. Například růžová podpoří sebelásku. Fialová duchovní rozvoj. Bílá očištění, žlutá sebejistotu.

Tohle se netýká jen květin, ale vlastně úplně všeho. 

Do čeho vložíme lásku a vědomou pozornost, to nám to vratí a nebije nás to zpět na základě vloženého záměru.

 
 
 

Vědomé oblékání

Už dávno jsem se vyprdla na hezké, ale nepohodlné oblečení a boty. Když oblečení není pohodlné, nemůžeme být položené samy do sebe a několikrát denně se dostáváme do nepříjemné nálady.

Oblékejte se vědomě podle toho, co potřebujete podpořit.

Například sako a kalhoty vás můžou naladit do mužské energie, když ji zrovna potřebujete. Ze zkušenosti také v ženách umí podpořit sebevědomí a vnitřní pevnost.

Na druhou stranu sukně či šaty, volné halenky podpoří zase ženskou energii. Plynutí, tvořivost, lásku, otevřenost, intuici. 

Vybírejte také barvy podle toho, co potřebujete podpořit. Růžová podpoří léčení a sebelásku. Žlutá sebejistotu a radost. Bílá naladění na duši, očištění, atp.

Vložím vám níže malou fotogalerii mého vědomého oblékání. Můžete vidět, jak barva oblečení mění moje vyzařování. 🙂

Také doplňky volte intuitivně tak, aby vám nepřekážely a zároveň podporovaly to, co ze sebe chcete ten den vyjádřit.

Na posledních dvou fotkách můžete vidět můj outfit na absolutorium. Cítila jsem, že mi pomůže v ten den být více v mužské energii. Že mi to dodá pevnost a sebejistotu a nebudu tolik emotivní. K tomu jsem zvolila tento outfit.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Při výběru si všímejte svých pocitů. Pokud u nějakého kousku máte nepříjemné pocity, neoblékejte si ho.

Vyhněte se poničenému a žmolkovatému, vytahanému oblečení a to i na doma. Tyhle kousky budou zaručeně srážet vaše sebevědomí i vaši náladu kvůli své energii opotřebovanosti. hezké kousky naopak vždycky podpoří vaši náladu i lásku k sobě.

Ještě tu mám jednu poznámku. 

Oblečení si pojíme se zážitky, při kterých jsme toto oblečení nosily.
Pokud máme například nějaké šaty spojené s nepříjemným zážitkem na plesu s bývalým, může se stát (ale nemusí), že pokaždé, kdy si tyto šaty poté oblečeme, bude nám najendou divně a bude se nám neustále vracet tato vzpomínka. Stejně tak s oblečením, které jsme například dostaly od bývalých. Pokud se z jakéhokoli důvodu při tom, co si jej oblečeme cítíme jen trochu divně, je lepší toto oblečení prodat nebo darovat a koupit nové, které nám zase bude dělat radost.

Vědomé vaření

Nahoře jsem psala o tom, jak vkládám lásku a léčení do masáže prsou. K tomu se pojí ještě jedna skvělá věc. Když vaříte nebo si připravujete jídlo, tak toto jídlo dostává takovou vibraci, jakou vibraci máte vy.

Díky tomu můžete jídlo nádherně využívat k sebeláčení nebo podpoře čehokoli jiného.

Když vařím, snažím se u toho být v klidu a naprosté přítomnosti s jídlem. Když ho očišťuji, krájím, vařím, vkládám myšlenkou záměr léčení určitých orgánů. To dělám vždy spolu s vložením záměru lásky. Toto jídlo potom chutná úplně jinak a opravdu orgány podporuje.

Vy ale nemusíte podporovat jen tělo, můžete vkládat klidně záměry radosti ze života, hojnosti, dostatku energie. Záleží, co potřebujete.

Níže vkládám pár fotek jídel připravených se záměrem lásky a léčení. Můžete se sami nacítit, jaké pocity ve vás toto jídlo vyvolává.

 
 
 

Toto jídlo nezapomeňte potom i vědomě a pomalu jíst. Zjistíte téměř hned, že chutná prostě jinak a líp. Že je to najednou extáze. Pokud ho jíte ve spěchu a stresu, tato energie se pak přenese do snězené potravy a tím i do všech orgánů, kterými strava při trávení prochází. Tento stres se pak drží ve vašem těle. Když jíte vědomě a s láskou, tuto energii také vkládáte do svého těla. Jídlo ve vás zůstává až do vyprázdnění, takže i energie, se kterou jíte, ve vás zůstane až do vyprázdnění. Myslete na to, až budete jíst rychle a nepozorně.

Díky vaření v přítomnosti jsem se také naučila nebát se experimentovat. Následuji během toho svoji intuici a pokud mě napadne přidat netradiční chuť, prostě ji přidám. Koření dávám podle intuice a díky tomu už se nebojím, že bych ho dala málo nebo moc. A jídlo je prostě vždycky boží. ♥

Procházka přírodou, lesem, naladění na přírodu

Když mám guláš v hlavě nebo vnitřní tenzi, nejistotu v tom, co dál, vždycky pomůže procházka v přírodě. Naladit se na ni, být plně přítomná v daném momentu, prohlížet si krásu přírody. Sednout chvíli k řece, která nás krásně očistí energií elementu vody. Nebo položit ruce, srdce či třetí oko na strom a požádat jej o léčení či odpověď na otázku, kterou řešíte. Nezapoměňte pak stromu poděkovat vysláním energie lásky.

Příroda léčí a věřte mi, že se vrátíte domů s čistou hlavou a díky tomu mnohem silněji uslyšíte intuici a to, co skutečně máte udělat.

Hudba

Hudba je také skvělý prostředník léčení. Vybírejte vždy podle pocitů tak, aby vám bylo příjemně. Hudba pomůže ke zklidnění, naladění na kreativitu i navození pocitu radosti. K tvorbě využívám jako podklad například klidný jazz, pro navození radosti zase španělské pecky od Alvaro Solera :D, ke zklidnění zase jakoukoli meditační hudbu. 

Co mám taky ráda je andělská hudba od umělkyně Mai-lan, která channeluje hudbu k léčení a návratu k duši. Na jejím youtube naleznete spoustu skladeb, které vás zaručeně vrátí k vaší duši i sebelásce. ♥

Tanec, cvičení

Někdy mi opravdu hodně pomůže pustit si příjemnou hudbu a jen tak bezmyšlenkovitě se do ní pohupovat. Dříve jsem se nutila, aby každý pohyb byl estetický a krásný, ale to pak vaše tělo může dostávat do křeče namísto uvolnění. Když se jen položíte do hudby a necháte vaše tělo, aby se hýbalo, jak chce, necháte ho tak, aby se vyčistilo od všeho, co mu neslouží, aby uvolnilo různé energetické i fyzické bloky z těla. Navíc tím, že se takto položíte do sebe, se vlastně dostáváte do meditace a stavu bez myšlenek. Což vám krásně vyčistí mysl. 🙂

Stejně může fungovat i například jóga nebo čchi kung.

Závěr a dva tipy navíc.

Vymyslela bych asi milion dalších věcí, ale to by ten článek byl fakt neuvěřitelně dlouhý, takže přihodím ještě pár tipů bez delšího popisku.

K sebeočištění od negativních energií a těžkostí můžete vyzkoušet třeba očišťování sprchou či vykuřovadlem. Nebo taky komunikací s anděly. Tady nejlépe s Archandělem Michelem, kterého stačí myšlenkou zavolat a požádat o očištění.

Co mě ještě taky napadá je vědomý sexuální dotek. Tím myslím najít si čas na vědomé sebepotěšení bez porna. Pustit si meditační hudbu, vzít si na pomoc léčivé kameny, které si můžete položit na tělo. A prozkoumat vědomým dotekem s pozorností v naprosté přítomnosti celé své tělo. Co se vám kde líbí, kde všude jste citlivé. Stejně pak můžete pomaličku prozkoumat svoji yoni tak, jak jste ji ještě neprozkoumaly. Při tom všem můžete do svého těla vkládat záměry lásky a léčení. ♥ Uvidíte, že vám to extrémně změní vztah k sobě samé.

A to už je vše.

Takhle bych to dnes asi nechala. Pokud jste se dočetly, až sem, tak vám gratuluji, protože už jsem neměla sílu více text oddělit. 

Nicméně věřím, že energie mých slov a fotek vás zahřála a přinesla vám nový vítr do plachet a nové možnosti, jak uzdravit samu sebe. ♥

Mám vás ráda.

Brzy zase,
Eritea ♥

 

Lucie Fischerová
Jmenuji se Lucie Eritea Fischerová. Jsem průvodkyně ženských duší na cestě k opravdové lásce nebo jejich poslání. Při sezeních využívám napojení na vyšší já, odkud stahuji informace o záměru duše. Mám dar vyhledávat a rozpouštět bloky, o kterých ženy neví, ale vytváří v nich hluboké strachy, které jim znemožňují udělat další kroky na cestě k vysněnému cíli. A to ať už je jejich cíl jakýkoli.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů