Jak jsem si přitáhla muže svých snů

Když jsem před dvěma lety začala psát blog a podnikat, začínala jsem s tématem partnerství. Jak najít toho pravého partnera. Jak se dostat z cyklu nevyhovujících bolavých vztahů a tak podobně. V té době se ve mně ale po pár článcích něco seklo a psát jsem přestala.

Když jsem založila tento nový blog, jako by mi do ucha někdo šeptal: ,,Lucie, je čas vrátit se na začátek.“ Začala jsem dostávat znovu impulzy tvořit obsah zaměřený na spokojené partnerství a dnes ráno mě průvodci popíchli: ,,Luci, popiš svůj příběh, jak jsi ho našla.“ 

A tak teda jo. 🙂

Jak to všechno začalo

Abyste vše dobře pochopily, krátce nejprve popíšu moji výchozí pozici. 🙂
Než jsem potkala svého současného partnera, moje vztahy nebyly procházka růžovým sadem.

Když se naši rozvedli v mých 13 letech, rozhodla jsem se už dále nevěřit na lásku do konce života. Na upřímnost ve vztahu. Na upřímnost mužů.

Začala jsem vztahy extrémně racionalizovat. A umanula jsem si, že vztah na celý život ani není možný, protože se konstantně měníme, a proto logicky musíme po tom, co dokončíme jeden životní cyklus, najít nového partnera, který bude na stejné vlně.

No. V té době mě jaksi nenapadlo, že když jsou dvě duše stvořené pro sebe, tak dokážou růst konstantně spolu. 😀

No a protože jsem v hlavě nesla tyto programy, mé vztahy mi tyto programy odrážely. Jakéhokoli muže jsem potkala, tak nakonec odešel s jinou nebo to nebral vážně zatímco já ano. Nebo se to prostě naprosto divně a nepochopitelně rozpadlo.

Můj předposlední vztah přišel jako naděje toho, že si mě nějaký muž fakt může vážit. Že pro něj fakt můžu být ta jediná. Že se o mě bude starat. A že by to mohlo mít perspektivu.

Později se ale ukázalo, že jsou věci jinak.

Tento vztah sice představoval určitý posun. Ale měl hodně…řekněme slepých míst. Byl totiž vykoupen tím, že jsem ztrácela svobodu, musela jsem poslouchat neustálé žárlivé scény, nějaká ta manipulace. A tak. Skončilo to docela hnusným rozchodem. Co si budem povídat. 😀

Ale teď už k tomu, co jsem dělala, abych to změnila.

Po rozchodu jsem zhodnotila, že už bylo dost nezávazných vztahů, kde necítím zázemí ani to, že na mě tomu člověku fakt na 100% záleží. A taky, že už bylo dost vztahů, kde jsem nemohla být sama sebou, abych se zalíbila a dostala lásku.

A nebo hůř…že už bylo dost vztahů, kde musím poslouchat svého pána jako malá holčička jinak se bude zlobit a přijde trest. 😀

Rozhodla jsem se jít do neznáma

Tehdy jsem si řekla, že už k sobě nepustím muže, který není podle mých představ, mohl by mě nějak ohrožovat, chtít měnit, kterému by na mě skutečně nezáleželo. A hlavně…že už přijmu jenom muže, který hledá dlouhodobý vztah. Protože to jsem chtěla.

Takže byla hloupost dávat vesmíru zprávu: ,,Ano, chci dlouhodobý vztah. Ale nic nezměním a budu k sobě pouštět stejné muže jako předtím.“ To by nefungovalo.

Takže jsem si poprvé v životě začla stanovovat něco jako hranice. 😀 Wow.
A taky jsem si řekla, že pokud se mu nebudu líbit, když budu sama sebou, tak ho nechci.

Pokud z něj ucítím, že mu němůžu věřit. Že si na něco hraje. Že mě vnímá jen jako objekt touhy. Tak ho nechci.

Řekla jsem si, že budu raději sama, než s někým, kdo za to nestojí.
Já si zasloužím víc.

Byla jsem po předchozím vztahu opravdu hooodně zraněná, takže jsem cítila, že potřebuji nějaký čas být i sama. Trávit čas sama se sebou, opečovat se, dát si lásku, uzdravit se.

Toto období nakonec trvalo asi rok. 

A já si poprvé v životě užila samotu. Zjistila jsem, že předtím jsem neustále naháněla potenciální partnery, snažila se, abych byla dokonalá, abych se jim líbila. A zapomínala jsem na sebe. Opečovat se. A taky na to, kdo skutečně jsem.

V té době jsem se začala zajímat o duchovno, psychologii, číst a docházet na skupinové meditace.

Začala jsem se dívat na sebe, svoje chování, myšlení a na svět jinýma očima. Začla jsem si uvědomovat, jaké chyby jsem dělala já, kvůli kterým mi ty vztahy nefungovaly. Že já jsem za to byla zodpovědná. To já jsem si nenastavila hranice. Já jsem nedala jasně na jevo, že tohle už je přes čáru.

Kromě meditací jsem postupně absolvovala i různé alternativní terapie.

Čištění podvědomí skrze vizualizace, odpuštění, kinezilogie.
Takhle když to píšu, vypadá to, že jsem nedělala nic jiného. 😀

Ale nenechte se zmást. Na meditace jsem chodila jednou za 14 dní po dobu roku. Čištění podvědomí asi 2x a kinezku asi 3x.

Hodně jsem se snažila doma sama. A někam zašla tehdy, kdy jsem si sama nevěděla rady.

Hodně jsem četla různé knihy o lásce od Osha, toltécké knihy, duchovní, seberozvojové. Prostě co mi kdo doporučil a co mě zaujalo. 🙂

A začala jsem měnit samu sebe k tomu, abych byla ve svém životě spokojenější.

Asi rok po rozchodu jsem udělala velkou věc.

Koupila jsem si knihu Carolyn Boyesové: Jak získat lásku. Nikdy jsem ji nepřečetla celou. Ale byla tam jedna metoda, která mi totálně změnila myšlení. 

Bylo to jednoduché cvičení ke zjištění toho, jaké přesvědčení si nesu o mužích a vztazích a zároveň metoda k uvědomění si toho, co vlastně já chci. Když jsem si přepsala svá negativní přesvědčení v pozitivní, najednou mi svitlo.

Aha, tak já si vybírám pořád stejné muže, protože nevěřím, že existují jiní. Třeba čestní a upřímní. 😀

A tak jsem najednou začala mít před očima jasnou vizi toho, jakého muže ve svém životě chci.

A věděla jsem, že jiného už k sobě nepustím.

Moc vám doporučuju si toto cvičení udělat, jakmile dočtete tenhle článek. ♥

Začala jsem potkávat úplně jiné muže než dříve.

Najednou jsem se začala setkávat s muži, kteří mě do ničeho netlačili a ve všem mě respektovali. Wow. Se kterými jsem mohla mluvit na rovinu. Kde už byla nějaká úcta. Ale ještě jsem nebyla v cíli. Stále tam byly věci, které jsem odmítala respektovat. 

Neklaplo to ještě asi se 3 muži. Ale každé z těchto setkání mě posunulo o něco blíže k tomu pravému. ♥

Každé z těchto setkání mi ukázalo zbytky mých podvědomých programů a také důkaz, že se někam posouvám. Protože jestliže každý další je o něco blíže tomu, co chci, musím být na správné cestě. Skrze kinezku jsem si dozpracovala pár programů, které mi tito muži ukázali. Jakmile jsem je zpracovala, tak sami odešli. 😀

A pak se to stalo.

Před Vánoci (po cca roce mé samoty a třech rychlo-převoznících :D) jsem seděla u stolu a sepisovala si svá přání. A najednou mi to došlo. 

Já pořád toužím po vztahu, ale někde v sobě si pořád říkám: ,,No ale vlastně já vztah nechci, protože bych neměla čas na svoje koníčky a na sebe samu.“

A tak jsem si dala záměr, že pokud ho mám potkat, tak mi i v tom vztahu zbyde čas na koníčky. 

Mihlo se třeba 10 dní a bylo to tam! 😀

Během svátků jsem šla na naši vesnickou tancovačku :D. No a tam jsme se potkali a od té doby jsme spolu. 😀

Dostávám volnost být sama sebou, čas na své koníčky, kamarádky, na sebe samu, dostávám plnou úctu, respekt, svobodu, upřímnost, cítím tu sílu lásky ke mně, aniž bych se ho musela ptát, jestli mě fakt miluje. 😀 A tak. ♥

Splnilo se mi to, co jsem si přála a já mám vztah, ve kterém vidím možnost společně se posouvat, ve vztahu růst bez křiku a hádek. A to nejdůležitějsí je, že vidím perspektivu a vím, že problémy dokážeme řešit a rosteme na nich. Nerozcházíme se kvůli nim.

Závěr

A to je celý příběh. ♥ Mým cílem bylo vás inspirovat. Věřím, že takovýto pravdivý prožitek vám řekne více, než článek o pěti odrážkách o tom, co máte dělat, abyste ho našly i vy.

Žádný instantní návod totiž stejně neexistuje.

Každý vztah má své načasování a neznamená to, že když uděláte všechno stejně jako já, tak to hned klapne.

Je to váš příběh. Váš unikátní příběh. ♥ Tak si ho napiště po svém. ♥

A z toho mého si vemte to, co se dotkne vašeho srdce. :-*

S láskou,
Lucie ♥

Lucie Fischerová
Jmenuji se Lucie Eritea Fischerová. Jsem průvodkyně ženských duší na cestě k opravdové lásce nebo jejich poslání. Při sezeních využívám napojení na vyšší já, odkud stahuji informace o záměru duše. Mám dar vyhledávat a rozpouštět bloky, o kterých ženy neví, ale vytváří v nich hluboké strachy, které jim znemožňují udělat další kroky na cestě k vysněnému cíli. A to ať už je jejich cíl jakýkoli.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů